Körfez evden eve nakliyat

Körfez evden eve nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat hizmetlerini uzunca dönemdir bireysel ve kurumsal firmalara sunan nakliye şirketimiz, eşyalarınıza en ufak dahi zarar gelme ihtimalini tamamen ortadan kaldırıyor, profesyonel kadrosu ile beraber taşımacılık hizmetlerinizi çözüme kavuşturuyor. Bu noktada ise sunmuş olduğumuz hizmetleri onlarca farklı ekip arkadaşımız ile beraber sağladığımız gibi, isterseniz asansörlü veya asansörsüz olarak taşımacılık konularına istinaden yardımlar sağlamaktayız.

Firmamız geçmişin verdiği deneyimlerden hareket ederek evden eve nakliyatta Avrupa standartların da hizmetlerimizle ev, ofis, büro, fuar, banka, parça eşya taşımasın da profesyonel ekiplerimizle taşınacak olan eşyalarınızın taşıma esnasın da kırılması ve çizilmesini önlemek amacıyla patpatla(kalın naylon) tüm eşyanızı ambalajlanması yapılmaktadır.

 • Nakliyat firma seçimin de dikkat edilmesi gerekenler ;
 • Kurumsal evden eve nakliyat firmaların araştırılması ve bu firmaların geçmişi ve referanslarına bakılmalıdır.
 • Seçtiğiniz firmanın eşyanız için mutlaka ekspertiz göndermesi ve hizmeti hakkında sigorta ve sözleşme yapılmalıdır.
 • Eşyalarınızın hasar görmeden taşınacak profesyonel ekipler tarafından taşınmalıdır.
 • Eşyanızı taşıyacağı aracın kapalı kasa evden eve nakliyat aracı olduğunu dikkat edilmesi gerekir.
 • Mümkünse yetkili kişiden başka kişiyle muhatap olunmamalıdır.
 • K1 yetki belgesinin olması.

Evden eve nakliyatta eşya taşıma aşamaları sırasıyla şunlardır;

 • Taşınacağınız tarihten en az 3 gün önce firmaya haber vermeniz.
 • Taşınacak tarihten 1 gün önceden firma tarafından eşyalarınızın paketlenmesi.
 • Eşyanızı taşıyacak ekip içerisin de marangozcu, tesisatçı ve bu işte yıllarca çalışmış insanların olması.
 • Beyaz eşyanız ambalajının yapılarak taşınması ve taşınacak yerde de kurulu ve çalışır bir şekilde bırakılması.
 • Profesyonel marangozcu tarafından mobilyalarınızın sökülerek ambalajlanması ve taşınacak yerde de de monte edilmesi.
 • Kırılacak ve mutfak eşyalarınızın yuvarlak şeklindeki fıçı kolilere ambalajlı bir şekilde konulması.
 • Elbiseleriniz firmanın özel elbise dolabına konularak taşınması.
 • Avize ve perdeleriniz için özel ambalajlı kolilerle taşınması.

Körfez Evden Eve Nakliyat Nedir

Körfez Evden Eve Nakliyat hizmetleri taşınmak isteyen kişilerin adeta en iyi kurtarıcıları olmaktadır. Çünkü hemen herkes için taşınmak hem oldukça sıkıcı, hem oldukça yorucu hem de oldukça emek gerektiren bir işlem olmaktadır. Ancak güvenilir firmadan evden eve nakliye hizmetleri alan kişiler bu taşınma işlemlerinin en önemli ve zor olan kısmını şirketlere yatıracaklarından dolayı taşınma işlerinde normale kıyasla neredeyse hiç yorumlamaktadırlar. Bizler de oldukça güvenilir bir firma olarak taşınması gerekli olan kişilere taşınmaları konusunda yardım eden en iyi firmalardan bir tanesiyiz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemler esnasında bizler bizimle birlikte çalışan müşterilerimizin taşınma için gerçekleştirmeleri gereken işleri her zaman için en aza indiriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Böylelikle de oldukça yorucu ve zahmetli bir süreçten oluşan taşınma işlemi bizler ile birlikte çalışan müşterilerimiz için pek de öyle bir durum olmamaktadır. İyi nakliye firmaları arasında en ekonomik olanlardan bir tanesi olduğumuzdan dolayı da oldukça tercih ediliyoruz.

Körfez Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Günümüz standartlarında lider olan ve sizlere doğru çözümler ulaştıran firmamız, bu alanda sunduğu hizmetleri makul fiyatlardan tarafınıza sağlayabilmek açısından emin adımlar atmaktadır. Sizler de Evden Eve Nakliyat konularına istinaden hizmetleri alabilmek açısından hemen bizimle iletişim kurabilir, firma çalışanlarımızdan randevu alarak nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Körfez Evden Eve Taşımacılık

Körfez Evden Eve Taşıma

Kadromuz, birinci sınıf taşımacılık ürünleri ve aynı zamanda kamyonları ile beraber Türkiye genelinde ki tüm Evden Eve Nakliyat hizmetlerinizi çözüme ulaştırmaktadır. Güler yüzlü hizmeti sizlerden eksik etmeyen ve doğru dokunuşlar dahilinde taşımacılık hizmetlerinden faydalanmanızı yönelik çalışmalar yapan firmamız, bu alanda ise popüler hizmetleriyle beraber her daim daha ileri pozisyonlara kadar çıkmaktadır.

Hemen siz de tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve bu alanda donanımlı olan ekip kadromuzdan hizmet alabilmek açısından bizi tercih edin. Sunulan hizmetlerle beraber ön plana çıkabileceğiniz gibi, bu sayede ise siz değerli müşterilerimizi her daim ön planda tutmayı da ihmal etmemekteyiz. Körfez Evden Eve Nakliyat adı altında hizmetlerimiz, bir telefon kadar uzağınızda!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı