Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat Özensoy Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerimize profesyonel ev ve ofis eşya taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Son model eşya taşıma araçlarımız ile ev cinsinde bulunan tüm eşyalarınızı sorunsuz olarak nakliyesini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan tüm elemanlar maaşlı ve sigortalı elemanlar olup müşteri memnuniyeti kapsamında güvenilir ve kaliteli olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.
Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat Özensoy Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerimize profesyonel ev ve ofis eşya taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Son model eşya taşıma araçlarımız ile ev cinsinde bulunan tüm eşyalarınızı sorunsuz olarak nakliyesini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan tüm elemanlar maaşlı ve sigortalı elemanlar olup müşteri memnuniyeti kapsamında güvenilir ve kaliteli olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.

Körfez Nakliyat

Körfez Evden Eve Taşımacılık

Körfez Nakliyat bünyesinde kullanılmakta olan araçlar farklı ebatlara sahip olup, taşınacak olan eşyalara uygun şekillerde seçilmektedir. Hizmet öncesinde bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçları kullanacak olan kişilerde özenle seçilmekte olup, araç kullanımı iyi olan ve eşyaları sarsmadan yeni yerlerine ulaştıracak olan kişiler seçilmektedir.

Artan taleplere yetişmeye çalışmakta olan Özensoy nakliyat Körfez Nakliyat bölgesinde, ofis taşımacılığı, depolama ve parça eşya taşıma hizmetlerinde de beklenenin çok daha üzerinde kaliteli hizmetler sunmaktadırlar. Amatörce yapılan taşınmaları geride bırakan ve mekan sahiplerine hiç bir şekilde iş bırakmayan Özensoy  Nakliyat, zamanlarını eşya sahiplerine bırakarak günlük akışlarını bozmadan ve gereksiz yorgunluk yaşamadan yeni adreslerine eşyalarını teslim etmektedir.

Konusunda uzman personelimiz güvenli taşıma, eşya paketleme, mobilya de-montaj ve montajı konusunda gerekli eğitimlerini alarak itinalı bir taşıma için hazırdır.  Sıra dışı durumlar da ya da sizlerin hasarlı mobilyalarınızı dahi teslim aldığından daha sağlam bir şekilde elindeki imkanlar dahilinde onararak sizlerin memnuniyetinizi maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Körfez Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliye

Uzman bir ekip kadrosuna sahip olan Körfez Evden Eve Nakliyat olarak ekip üyelerimizi alanında deneyim sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, gerekli yeterlilik ve tecrübe donanımına sahip kişilerden seçiyoruz. Bunun yanı sıra teknolojik tüm donanım ve ekipmanlara sahip olan geniş taşıma ve muhafaza kapasitesine sahip nakliye araçlarımız ile sizlere sadece nakliye ürünlerinizi değil aynı zamanda sorunsuz ve sınırsız bir şekilde  hizmetlerimizi ve profesyonel çalışma anlayışımızı taşıyoruz.

Körfez Evden eve Kurumsal Nakliyat

Körfez Evden Eve Kurumsal Nakliyat

Körfez Ucuz Nakliyat

Eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyecek olan profesyonel elemanlarımız aynı zamanda sizlere özel olarak asansörlü nakliyat gibi hizmetlerde sunmaktadır. Bu sayede merdivenlerde uzun süren eşya taşıma dönemi bir son bulacak ve kısa sürede taşına bileceksiniz. Özellikle elektronik cihazlarınızın taşınmasında sorun yaşamak istemiyorsanız bu nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Asansörler imiz son teknoloji ile üretilmiş olup sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlayacaktır. Ayrıca sigortalı nakliyat gibi hizmetlerden de faydalanabilir ve olası sorunları önceden ortadan kaldırabilirsiniz. Paketleme ve araca yerleştirme sürecinde titiz bir şekilde davranacak olan adresimizden sizde en iyi hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de bize ulaşabileceğiniz gibi taşınırken eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Size özel hizmetler için her zaman burada olacağız.

Körfez Eşya Depolama

Körfez Eden Eve Sigortalı Nakliyat

Körfez Eşya Depolama 10 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Avrupa standartlarında saklama depolarımız da 7/24 güvenlik kameraları ve Depolama sigortası ile eşyalarınız parçalarınız ve diğer malzemeleriniz bizimle güvende olacak.
Depolama, Ev ve ofis taşıma alanında verilen hizmetlerde son yıllarda bir ihtiyacı karşılamak adına yeni bir hizmet verilmeye başlandı. Özensoy Nakliyat uzun zamandır eşyaların depolanması ve güvenli alanlarda tutulması noktasında hizmet veren bir firmadır. Profesyonel bir  şekilde bu hizmetlerden yararlanmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Körfez merkezli olarak ortaya koyduğumuz çalışmalarda körfez eşya depolama hizmetlerini bizlerden alırken sizlerin eşyalarının en güvenilir şekilde korunmasını sağlayacak olan çözümleri üretiriz. Evlerinden ofislere kadar her noktada depolanması istenen eşyaların bulunması halinde hem yaşam ve çalışma alanlarında bu eşyaların paketlenmesi noktasında hem de eşyaların bir alanda tutulmasının sağlanmasında sizlere kaliteli destek sunarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı