Körfez evden eve nakliyat

0 Comments

Körfez evden eve nakliyat

Körfez evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda oldukça revaçta olan önemli hizmetlerdendir. Bu hizmetleri veren birçok firma bulunmaktadır ama bu işi layığı ile yerine getiren ve işinin hakkını veren firma sayısı o kadar da çok değildir. Biz Körfez evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz hizmeti anlatarak yüksek kalitemiz konusunda bilgi vermek istedik.

Körfez evden eve taşımacılık

Yıllardır Körfez evden eve taşımacılık işinde çalışmaktayız ve ekibimiz de bu işi uzun süredir yapan kişilerden oluşmaktadır. Birçok farklı eşya türünün taşınması konusunda bu tecrübelerden faydalanılır. Firmamızda ki personellerin hepsi işini en iyi şekilde yapan ve konularında uzmanlaşmış kişilerdir. Size en iyi hizmeti sunmak için uğraşmaktadırlar. Taşıma işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçtiğinizde süreç işlemeye başlar. Bu sürecin başında firmamızdan yetkili bir kişi verdiğiniz adrese gelerek öncelikli olarak bir tespit yapılır. Bunun için taşınacak eşyalarınız, taşımanın yapılacağı yer ve zaman hakkında bilgiler alınır. Bunun sonucunda kaç kişinin taşıma işlemini yapacağı ve hangi araçların kullanılacağı kararlaştırılacaktır. Eğer gerekli görülüyorsa eksper kişi bir sigorta değeri de belirler ve eşyalarınız bu şekilde sigortalanır.

Körfez evden eve nakliye

Sigorta konusu da halledildikten ve anlaşma tamamlandıktan sonra firmamız tarafından yetkilendirilmiş taşıma elemanları belirttiğiniz adrese gelerek evinizi taşınma işlemini yapılacak olan eşyaları tek tek araçlara yerleştirir. Bu konuda oldukça titiz davranılacağı için çalışanların acele ettirilmemesi sizin eşyalarınızın iyiliği için önemlidir. Yükleme tamamlandıktan sonra araç ya da araçlar yeni adrese doğru yola çıkar. Bu adrese varıldığında ise özel olarak hazırlanan platform sayesinde kaçıncı katta olursa olsun taşıma işlemi gerçekleştirilir. Oldukça hızlı ve garantili olan bu işlem sırasında eğer gerekiyorsa ürünleriniz arasından demonte edilenler tekrardan monte edilir.

Körfez nakliyat firması

Körfez evden eve nakliyat konularda oldukça titiz davranırlar ve işlemlerinin en iyi şekilde yapılmasını isterler. Yurt içinde gerçekleşecek olan herhangi bir Körfez evden eve nakliyat kullanacağı ambalajlama malzemelerini işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmek için buradayız. Yıllardır birçok müşterilerimizi ve müşterilere kaliteli evden eve taşınma hizmeti sunduk ve bu konuda birçok referans da elde ettik. Bu işlemler oldukça özen isteyen işlerdir. Çünkü kaliteli ambalaj malzemelerinde bazı parçalar darbelere karşı dayanıklı olmamaktadır. Taşınma sırasındaki herhangi bir yanlış hareket sonucunda problemler ortaya çıkabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için ise eşyalarınızı uzman personele tarafında ambalajlaması ve. Yıllardır bu işlerde uzmanlaşan elemanlarımız sizler için bunları en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

Körfez evden eve nakliyat taşımacılık

Ekiplerimiz sizin için Körfez evden eve nakliyat yapacaktır ve bu konuda gerekli olan ürün monte ve de monte işlemlerinde yardımcı olacaklardır. Zaten bu iş konusunda oldukça iyi bilgili oldukları için bir sıkıntı görülme olasılığı çok düşüktür. Yetkili elemanlar öncelikle sizin evinizde eşyaların 2+1 3+1 söyleyerek uzman personellerimiz gelerek alacaktır. Daha sonra alınan eşyalarınız dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilecektir. Araçlar öteki yeni adresinize gidecek ve çalışanlarımız eşyalarınızın sizin için ayrılmış olan bölümlere taşıyacaktır. Özensoy Nakliyat sadece taşımayı değil, bir de monte elenene işlemini içerdiği için sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız eşyalarınızı montelerini tamamlayacaktır. Bu işlemleri yaparken siz de onların yanına olarak işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu işlemlerden hazır olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı