özensoy Nakliyat

EMAIL: ozensoynakliye@gmail.com

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti verecek firmanın Ulaştırma bakanlığından verilen her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Kartal Evden Eve Nakliyat firmamız tüm belgelere sahiptir.

Firmamız Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evizinize gelen experimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır. Kartal Evden Eve Nakliyat Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile de montesini yapar. De monte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyalarınızın m3 hesaplamasını yapmak için

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır. KARTAL EVDEN EVE NAKLİYE
Asansörlü taşımacılık, firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti ile Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve eşyalarınızın zarar görmemesi vede Personelin yorulmaması adına bir Teknoloji harikasıdır. Mobil asansörlerimiz genelde balkondan kurulmaktadır. balkona kurulmaya müsait değilse eğer ekibimiz camınızı söker ve eşyalarınızı camdan taşımaktadır, evinizde bulunan cama bizden kaynaklanan hasar meydana gelirse firma olarak biz karşılıyoruz.

Kartal Evden

Eve

Taşımacılık

Mobil asansörü kuran operatörümüz, Tüm belgelere sahiptir. Eğer mobil asansörden düşen eşyalarınız olursa eğer firma olarak bunu da biz karşılıyoruz. Asansörlü taşımacılık’ta Genelde müşterilerimiz tedirgin olurlar, aslında heyecan yapılacak korkulacak hiç bir şey yok Mobil asansör teknoloji harikası ile eşyalarınız ekibimiz tarafından Dikkatli ve güvenilir bir şekilde taşıması gerçekleştirilmektedir. KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT
şirketimiz asansörlü taşımacılık sistemiyle son yıllarda tüm nakliyeciler tarafından oldukça fazla kullanılan sistem özelliğini haline gelmiştir. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlü sistemimiz ile hiçbir eşya parçası zarar görmeden yüksek katlarda bulunan evinizden alınıyor ve personellerimiz tarafından araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bu sistemi tercih ederek risk payının oldukça az taşımacılık seçeneğini tercih etmiş olursunuz. Binanızın önünde müsait bir alan üzerine kurulan asansör bulunduğunuz kata kadar çıkarılarak eşyaların balkon veya salon camından aşağıya doğru indirilmesi işlemine denilmektedir.

Kartal Evden Eve Uygun Nakliyat

Eşyalar profesyonel ekibimizce, titizlik hat safhada tutularak nakliye aracımıza yüklenerek belirttiğiniz adrese doğru yola çıkarılacaktır. Bu esnada meydana gelebilecek olan, kaza, eşya taşıma esnasındaki kırılma, çizilme ve diğer olumsuz nedenlerin karşılanabilmesi ve eşyalarınızın güvence altında olması için sigorta yapılmaktadır. Kartal Evden Eve Nakliyat  Eşyalarınız yerleştirilecek adrese vardığında ekibimiz, itina ile eşyaları aracımızdan indirecek ve istediğiniz odaya yerleştirecektir. Eski adresinizde sökülmüş olan eşyalarınız varsa, bu eşyalar tekrar montajlanıp onayınız alınarak teslim edilmiş olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı