İzmit Evden Eve Nakliye

İzmit Evden Eve Nakliye

İzmit Evden Eve Nakliyat Özensoy Nakliyat olarak İzmit Evden Eve Nakliye sektörü için 25 yılla aşkın bir süredir Kocaeli bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu 25 yıl içinde hep gelişmekte olan Kocaeli İl ve ilçesi son yıllarda bu gelişimin epey artırmıştır. Biz Özensoy Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz size aktarmaktan gurur duymaktayız.

25 yıl içinde hep büyümekte olan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ve güvenirliğinden ödün vermemiştir. Özensoy Nakliyat size hem güvenilir bir taşınma imkanı verirken İzmit Evden Eve Nakliyat hizmetinde size en uygun teklifi vermek ile beraber size özel indirimler de sunmaktadır.

İzmit evden eve nakliyat fiyatları siz değerli müşterilerimizin hep yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Size en uygun fiyatı vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Emin ola bilirsiniz ki uçuk bir teklifler ile asla hizmet vermemekteyiz.

Nakliyat hizmeti için 24 saat önceden araç şoförü tarafından eşyanızın son durumu ve saat planlaması için sizi aramaktadır.

İzmit Evden Eve Taşıma

İzmit Evden Eve Nakliyat da öncü firmayız. Kocaeli ve çevresinde de ustalaşmış hizmetlerimizle taşınma telaşında olan müşterilerimize hizmet veriyoruz. İzmit Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenli bir halde taşıyor, yeni evinizde istediğiniz şekilde yerleştirilmelerini sağlıyoruz. Her bir eşyayı büyük bir titizlikle, türüne uygun malzemeler ile sararak paketliyor ve dikkatli bir halde taşınmalarını sağlıyoruz. Tüm gayretimize karşın ihtimaller içinde kazalara karşı da eşyalarınızı taşımacılık sigortası kapsamında taşıyoruz. İzmit Evden Eve Taşımacılık hizmetimizi deneyimli personelimiz ve donanımlı araçlarımız ile veriyoruz. Taşınma işlemi öncesinde parasız ekspertiz hizmeti vererek taşınmanın iyi mi ve ne şekilde yapılacağını, maliyet bilgisini müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz ÖZENSOY NAKLİYAT hizmetlerimizi alanında uzman kadrolarımız ile her daim kaliteli ve yerinde hizmetlerimizi vermekteyiz.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat İzmit

 Asansörlü Nakliyat ev ve ofis eşya taşıma hizmetleri İzmit Evden Eve Nakliye Olarak. En iyi şekilde hizmet sunabilmek için bütün gerekli olan donanıma sahip bir firmayız. Özensoy Nakliyat olarak firmamız, çağın gereçleri doğrultusunda ve yeniliklerle her zaman işi kolaylaştırıcı ürünlerle hizmetinize hazırdır. Asansörlü taşıma ihtiyacının doğması sonucu Türkiye’de asansörlü nakliyat hizmetini ilk yapan firma olarak hizmetinizdeyiz.

Pratik ve portatif olan asansörler imiz ile eşyalarınızın taşınmasını çok daha rahat ve kolay bir hale getiriyoruz. Bilindiği üzre Kocaeli içerisinde bir çoke ski yapı bulunmaktadır. Bu eski yapılarda asansör yok. Olsa bile çok küçük ve eski asansörler. Bunlarla eşya taşıma mümkün deği. Ya da bir çok site ya da binalarda asansörlerle eşya taşıma yasak. Bu durumlarda firmamız portatif asansörünü devreye sokmaktadır. 15 kata kadar çıkabilen taşıma asansörler imiz 700 kilo taşıyabilecek taşıma kabinlerine sahiptir.

Asansör kurulumu yaparken özellikle İstanbul içerisinde bir çok bölgede sıkıntılar olabiliyor. Çok eğimli yerlere asansör kurulumu zor ve tehlikelidir. Hatta böyle yerlerde asansör kurulumu bile yapılamayabilir. Asansör kurulumu için sokağınız keşif edilerek dairenin de uygun olması gereklidir.

Evden Eve Eşya Depolama

Evden Eve Eşya Depolama Eşyalarınızın bir bölümünün ya da tamamının bir yerde muhafaza edilerek sizin istediğiniz zamanlarda tekrar hasarsız ve zararsız teslim edilmesidir. Ev eşyası depolama da en az ev taşıma kadar tecrübe, birikim ve aynı zamanda güven gerektirir. Firmamız 1993 yılından beri hem depolama hem de taşıma hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti ve depolamayı bir birilerinden farklı düşünmek pek de mümkün değil.

Depolanacak eşyaların ilk önce depoya uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun için iyi bir ekibiniz eşyaları de monte etmesi ve toparlaması gerekir. Tabi ki bunu yaparken eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunabilmesi için ambalajlanması ve paketlenmesi gerekli ve zorunludur. Bunları yaparken kesinlikle evden eve nakliyat tecrübesi gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı