Gebze+Ofis+Taşımacılık

burayı

Gebze Ofis Taşımacılığı İş yerleri çeşitli nedenlerden dolayı yer değiştirmeleri gerektiğinde bu sürecin kolay ve sorunsuz olmasını istemektedir. Zaman ve para kayıplarından ötürü duyulan kaygılar da ofis taşımacılığı diye bir hizmetin önemini ortaya koymaktadır. Şirketler günümüzde profesyonel olarak bunu yapmakta olan firmalardan yardım almaktadır. Bu taşınma hizmeti diğer nakliyat türlerinden farklı olarak daha özenli ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır.burayı

Gebze Ofis Taşımacılığı hizmetini; değerli müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde uzman personeliyle sunmaktadır. Firmamız gerekli tecrübe ve hassasiyeti göstererek bu konu da iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Hem iş hem de maddi kayıp yaşanmasına fırsat vermeden müşterilerinin çıkarlarını korumaktadır. İş yerinde mobilyalar dışında önemli evrak ve dosyaların da bulunduğunu unutmam aktayız. Bu yüzden taşınmanın sorunsuz gerçekleşmesi için planlı ve programlı olarak çalışmaktayız.

Gebze+Ofis+Eşya+Taşımacılık

Gebze Ofis Taşımacılık İstanbul Kocaeli Türkiye ve Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olduğundan dolayı burada bulunan ofis ve iş merkezlerinin sayısı da oldukça fazladır. Bu bölgede bulunan ya da bu bölgeye yeni açılması istenen ofisler profesyonel bir ofis taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Özensoy ofis taşımacılığı firması olarak, ofis taşıma hizmetini ihtiyaç duyan tüm ofis sahiplerine sunmaktayız.

Ofis+Taşımacılık

Ofis+Taşımacılık
Ofis+Taşımacılık

Firmamız Gebze ofis taşımacılığı hizmetini belirli bir plan doğrultusunda sunmaktadır. Ofis taşımacılığı planının ilk aşamasında, firmamız bünyesinde çalışan bir eksper taşınması istenen ofis adresine gitmektedir. Ofis içerisinde gerekli incelemeleri yaparak firmaya ön hazırlık yapması amacıyla aktarmaktadır. Böylece firmamız taşıma esnasında çalışacak personel sayısına karar vermekte ve Gebze ofis taşımacılığına uygun araç teminini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ofis eşyalarının özelliklerine göre uygun ambalaj çeşitlerine karar vermektedir. Ofis taşımacılığı planının ikinci aşaması ise nakliye işleminin gerçekleşeceği gün personellerin taşınacak olan ofis adresine gitmesiyle başlamaktadır. Önceden müşterinin uygun olduğu bir gün belirlenmekte ve bu güne göre firmamız personel gönderimi yapmaktadır. Ofis adresine giden personeller eşyaları dikkatlice kolilere yerleştirerek uygun ambalaj çeşitlerini eşyaları paketlemek amacıyla kullanmaktadır. Masa, kitaplık gibi de monte işlemi gerektiren mobilyaların sökülmesi marangozlar tarafından ustaca yapılmaktadır. Ayrıca belge ve evraklar su ve toza dayanıklı paketler içerisinde taşınarak herhangi bir hasar alması önlenmektedir. Tüm eşyalar paketlendikten ve kolilere yerleştirildikten sonra Üzerlerine bilgilendirici etiketler yapıştırılır. Bu etiketler hangi eşyanın nerede olduğunu kolayca bulmayı ve buna göre itinalı taşınmasını sağlamaktadır. Son olarak tüm ofis eşyaları nakliye aracına yerleştirilmekte ve araç içi düzen ayarlanmaktadır. Araç içi düzen oldukça önemlidir çünkü yol boyunca sarsıntıdan kaynaklı olarak oluşabilecek darbelerin eşyalara zarar verme ihtimali vardır. Ancak araç içi düzen yumuşak zemin ve kenarlıklarla sağlandığından eşyalara hasar gelmesi söz konusu değildir. Son aşama ise, yeni ofis adresine varıldıktan sonra eşyaların teker teker personeller tarafından taşınmasıdır. Eşyalar taşınırken oldukça temkinli ve titiz davranılmaktadır. Taşınan eşyalar ise müşterinin ya da ofis çalışanlarının arzu ettiği konuma göre firmamız personelleri tarafından yerleştirilmektedir. Taşınılan ofiste yeni düzen kurulumu sağlandığında ofis taşıma planı bitmiş sayılmaktadır.

Gebze+Nakliyat

Gebze Ofis taşımacılığı hizmeti talep eden müşteri ile firmamız arasında yazılı bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme sayesinde müşterinin ofis eşyaları hasar sigortası kapsamında güvence altına alınmaktadır. Olası bir kaza durumunda müşterinin maddi kayıp yaşamasının böylece önüne geçilmiş olunmaktadır.

Gebze+Evden+Eve+Nakliyat

Kamu ya da özel kurumlara ait ofis eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınmasına kurumsal ofis taşımacılığı adı verilmektedir. Bu durumda kurumsal ofis taşımacılığı özel sektör ve kamu kuruluşları olarak ikiye ayrılmaktadır.

Gebze Kurumsal ofis taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre daha fazla özen ve titizlik gerektiren bir hizmettir. Ayrıca bu hizmeti sağlayan firmanın sorumluluğu da oldukça fazladır. Taşınacak olan ofis içerisindeki evrak ve belgelerin herhangi bir hasar görmemesi, kayıp yaşanmaması adına firma çalışanları gereken tüm tedbirler almalıdır. Ofis evrakları içerisindeki bilgiler, şirket için büyük önem taşıdığından dolayı nakliye firmasından gerekli hassasiyeti beklemektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı