Gebze evden eve nakliye

gebze-evden-eve-nakliyat-17/

Hızlı ve istikrarlı şekilde büyüyen Türkiye’de; başta 2023 yılı hedefi olmak üzere, 2049 ve 2071 hedeflerinde sapma olmadan ilerliyoruz. Gebze evden eve nakliye sektöründe derin boşluğun olduğunu fark eden, Özensoy Nakliyat firması kaliteli ve ekonomik taşıma sloganıyla nakliyat sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Gebze evden eve nakliyat

Amacımız insanların özlem duyduğu ve hayal ettiği eşya taşıma hizmetini sorunsuz ve iyi şartlarda sunmaktır. Kurumsal taşımacılık anlayışımız ile ambalajlı, marangozlu, paketli ve asansörlü ev taşıma hizmeti ile halkımızı Avrupa ve Dünya standartlarındaki nakliye hizmetlerine eş değer nakliye hizmetiyle taçlandırıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızla; hızlı temiz bir şekilde hizmet vererek, sektörde en önde gelen firmalar arasında kalmayı gururla sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti ile en üst düzeyde başarı ana amaç olarak kendimize prensip edindik. Çalışma şekillerimiz aşağıdadır:

GEBZE EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Unutmayın ki, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli ve güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya söküm takım işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.

 • Eve girerken ekip başı iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Çocuk odası, yatak odası ve salonda olan tüm mobilyaların sistemli şekilde sökülüp paketlenmesi yapılır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik veya kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir. Gebze evden eve nakliye
 • Gebze evden eve asansörlü nakliyat
 • Gebze evden eve nakliyat
 • Gebze evden eve kurumsal nakliyat
 • Gebze evden eve nakliyat firması
 • Gebze evden eve şehirler arsı nakliyat
 • Gebze evden eve depolama
Gebze evden eve nakliye

İnşaat çalışmış amale, un çuvalı taşıyan hamal, demir veya çimento taşıyan ekiplerle evden eve eşya taşıma hizmeti yapılmaz. Hayalinizdeki arzuladığınız en iyi ev nakliyesi ile size özlem duyduğunuz nakliye hizmetini size özel taşıma avantajları ile veriyoruz.

 • Belirli eğitimlerden ve deneme sürecinden geçerek, tecrübe sahibi olan uzman ekiplerle adresinize geliyoruz. Sektörü çok iyi incelediğiniz zaman, işinde uzman ve güvenilir ekiplerin bizimle çalıştığını göreceksiniz. Bu işlerde başta profesyonel marangoz olmak üzere; iyi bir istif elemanı ile eşya kamyona düzenli yüklenerek hasarsız taşınıyor.
 • Gebze evden eve nakliyat taşımacılık
 • Gebze evden eve kurumsal nakliyat firması
 • Gebze evden eve depolama

Gebze evden eve nakliye

Son yılların moda sistemi Gebze evden eve asansörlü nakliye ile herkes sorunsuz ve mutlu bir şekilde taşınması sağlanıyor. Bu hizmet ile sektörümüz yeni bir ivme yakaladı. Bir çok alanda oluşan sorun ve aksaklıklar ve buna bağlı ek maliyetler kökünden çözülmüş oldu. Yurt dışından ithal asansör sistemleri ile yüksek katlarda bulunan veya dar merdiven boşluğu olan apartmanlarda eşyanın çizilmeden ve zarar görmeden taşınması dışında, daha ekonomik olarak kısa sürede işin tamamlanması sağlanmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı