Gebze evden eve nakliyat

http://www.ozensoyevdenevenakliyat.com/gebze-evden-eve-nakliyat-18/

Evimizi ve işlerimizi de artık Özensoy Nakliyat, ülkemizin en köklü Gebze evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi. hem servis kalitesi hem de Şehirler arsı evden eve sizlere Evden Eve ve İşten İşe Taşmacılık hizmeti vermeye başlayan Özensoy Nakliyat, evlerimizi sözleşmeli ve sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşıyor.

Gebze evden eve nakliyat bir markası. Holding çatısı altında farklı alanlarda hizmet veren başta Evden eve nakliyat, denizcilik, enerji, transport (U Transport), evden eve ve işten işe taşımacılık gibi iştirakler de var. Bu hafta ki Gebze evden eve nakliyat ÖZENSOY NAKLİYAT Holding’in Evden Eve ve İşten İşe taşımacılık hizmeti hakkında konuştuk…

Gebze evden eve nakliyat taşımacılık yapmaya iten neydi?

Biz 1 yıl önce kurulan bir departmanı. Lojistik sektöründe çok profesyonel işler yürüyor ancak evden eve ve işten işe taşımacılık aslında çok önemli olduğu halde biraz ihmal edilmiş bir alan. Türkiye’de evden eve işten işe taşımacılığı çoğunlukla taklit firmalar yapıyor. Neredeyse 300’e yakın taklit firma var. Bunun haricinde küçük ölçekli firmalar var. Bu iş daha fazla profesyonellik istiyor. Bu amaçla Özensoy Nakliyat bu işe girdi. Firmamızda taşıma kalitesi ve standardı en üst düzeyde diyebilirim. Taşıma işlemi tamamen özel kıyafetli personel tarafından özel ambalajlarda gerçekleştiriliyor.

Gebze evden eve nakliyat

İşyeri taşıma hizmeti taşımacılık hizmetinin daha dikkatli, titizlikle ve özenli olması gerektiren bir hizmettir. Senelerdir taşımacılık hizmetinde öncü olan firmamız yüzlerce şirketin iş yeri taşıma, büro taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, ofis nakliye, su taşımacılığı, makine taşıma ve çelik kasa taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Sizde güvenli bir şekilde tüm iş yeri taşıma işlemlerini nakliyat firmamız aracılığı ile yapın. İş yeri eşyalarınızın zarar görmeden, özenle taşınmasını istiyorsanız firmamızı seçiniz. Mutlaka iş yeri nakliyat için ekspertiz talebinde bulunun ekspertiz hizmetimiz ücretsiz yapılmaktadır. Nakliyat firmamıza ulaşabileceğiniz 24 saat iş yeri taşıma için ulaşabileceğiniz hattımız bulunmaktadır. Nakliyat firmamız taşımacılık işlemlerindeki hedefi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Nakliyat firmamız randevu işlemleri ve diğer işlemleri bilgisayar destekli sürdürmektedir. İş yeri eşyalarınızın taşıma esnasında bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip olan ender bir firmadır. İş yeri taşıma işleminde güvenli, çabuk ve kaliteli bir nakliyat firması arıyorsanız bize ulaşın, pişman olmayacaksınız. Gebze evden eve özensoy nakliyat

Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Gebze evden eve nakliye fiyatları yazın memurların tayin dönemimde özellikle artan taşıma işleri nedeniyle ’da şehir içi taşıma işlerine araç yetersiliği nedeniyle artan taşıma fiyatları hemen heme 3 aya aşkın bir süre öyle devam edip tayinlerin bitmesi ile nakliye fiyatları aynı normale dönüşüyor. Genellikle Gebze evden eve nakliyat taşınan müşterilerimiz ya yeni ev almış kendisine yada sıfır daire kiralamıştır, biz bunların hepsini göz önünde bulundurarak en uygun maliyetlere eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaya çalışıyoruz profesyonel, personellerimiz ile evinizin tüm eşyalarını sigorta garantisi altında Asansörlü sistemle taşıyoruz.

Gebze evden eve depolama

Gebze evden eve depolama işlerinizde eşyanızı teslim edeceğiniz güvenilir ve kurumsal bir firma olan firmamız ile eşyalarınızı güvenle sigortalı bir şekilde depola’ya bilirsiniz. Firmamız Gebze evden eve nakliyat hizmetleri yanı sıra ev ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerin de profesyonel, sigortalı hizmetler ile siz değerli müşterilerimize sigortalı hizmetler sunmaktayız.

Gebze evden eve depolama unsurlarından en önemlisi olan depolama güvenliği için firmamız en güvenilir güvenlik önlemini almış ve bu konuya hassasiyet göstererek depolama sigortası özel güvenlik ve 7/24 kamera gözetiminde gözetlemektedir. Eşyalarınızın güvenliği için kafanız rahat olsun biz gerek her türlü önlemini alıp eşyanızı sağlama alıyoruz.

Gebze evden eve kurumsal nakliyat

Kaliteli hizmet anlayışımız ve yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup arkamızda bizden son derece memnun kalmış müşteriler bırakmayı hedefliyoruz. Gebze evden eve nakliyat denildiğinde ilk önce kalitemizle anılmayı hedefliyor ve tecürebelerimize dayanarak bunu başardığımızı düşünüyoruz. Kaliteli nice hizmetlerde buluşmak dileğiyle Özensoy Nakliyat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı