Özensoy Evden Eve Taşımacılık Gebze Nakliyat Uncategorized Gebze evden eve depolama -Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Gebze evden eve depolama -Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Gebze evden eve depolama -Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Gebze evden eve depolama-Gebze evden eve asansörlü nakliyat işlemlerinde beyaz eşyalarınız, avizeler-iniz, gardolaplarınızn kısacası uzmanlık gerektiren bir çok işlemlerinizi tarafımızdan uzman personellerimize yaptırıyoruz. Taşınırken oluşabilecek bütün sorunlar tek bir noktadan halledilmektedir.

Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Ücretsiz exspertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Gebze evden eve depolama- Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Sigortalama(Ücretsiz); ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. ÖZENSOY NAKLİYAT eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Gebze evden eve depolama

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar. Gebze evden eve depolama-Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır…

Gebze evden eve depolama -Gebze evden eve asansörlü nakliyat

Profesyonel ekibimiz ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyor, Kocaeli Gebze evden eve depolama-Gebze evden eve asansörlü nakliyat tesislerimizden eşyalarınız güvenle götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli depolarımızda saklıyoruz. Ta ki siz tekrar eşyalarınızı isteyene kadar..

Gebze evden eve depolama firması

Gebze evden eve depo kiralama, her müşterimiz için ayrı odacıklardan oluşmaktadır.. Her bir odacık 2.30×1.70×130 ebatlarındadır, 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli olmaktadır. Siz ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere geri getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

Gebze evden eve asansörlü nakliyat firması

Gebze evden eve depolama Gebze evden eve asansörlü nakliyat işlemlerinde katların yüksek olması taşınmada büyük sorunlar teşkil etmekte, eşyaların zarar görmesi, yukarı katlara çıkarılamaması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi sorunlar eşya asansörümüz ile 12. kata kadar olan yerlerde eşyalarınızı güvenli bir şekilde naklediyoruz. Bu sayede işlemlerde hem hız hem güvenlik kazanıyor.

Gebze evden eve nakliyat

Gebze-evden-eve-depolama-Gebze-evden-eve-nakliyat/ firması olarak kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, kamyon, kamyonet nakliyesi ve eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Tüm nakliye işlemlerinde taşınacak olan eşyalar koruma altına alınarak paketlenmekte, eşya güvenliği için dikkat ve özen göstermekteyiz.

Gebze evden eve depolama-Gebze evden eve asansörlü nakliyat firmaları içerisinde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar;

ücretsiz exspertiz, ücretsiz sigortalama, beyaz eşya kurulum servisi, marangozlu nakliye gibi kusursuz hizmetlerimiz bizleri Kocaeli Gebze evden eve nakliyat arasında öncü konuma getirmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı