özensoy Nakliyat

EMAIL: ozensoynakliye@gmail.com

Derince Evden Eve Nakliyat

Derince evden eve nakliyat firmamız güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sürekli güven garantisini veren firmamız , eşyalarınızın güvenliğini % 100 sağlar.
Derince Evden Eve Nakliyat

 Derince evden eve nakliyat firmamız güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sürekli güven garantisini veren firmamız , eşyalarınızın güvenliğini % 100 sağlar.

Derince Nakliyat olarak  parça eşya taşımacılığını uzman  personelimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Özensoy Evden Eve Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknolojinin son harikası ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kocaeli ve tüm ilçelerinde aynı kalitede profesyonel hizmet veriyoruz.

Derince Evden Eve Taşımacılık

Derince Nakliyat

Derince Nakliyat profesyonel ekibi , son teknolojik  teçhizatları ile evden eve nakliye hizmetine uygun araçlar kullanmaktadır.  Evden eve nakliyat ambalaj malzemelerimizle kaliteli ve en uygun fiyatlarla ev taşıma konusunda çözüm ortağınızdır.

Derince Evden Eve Nakliyat Derince  ilçesinin tüm semt, mahalle ve sokaklarında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Derince’un tüm ilçe ve semtlerine şehir içi evden eve nakliyat ve  tüm Türkiye’ye şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Taşımanın gerçekleşeceği adreste kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.Bünyemizde bulunan uzman kadromuz profesyonel taşıma personelimiz  ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Taşıma için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme tarafımızca bulundurulur. Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyatı, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozu muz tarafından de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, bütün bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinalı bir biçimde yapılır.

Evden Eve Taşımacılıkta en mühim işlem paketleme dir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir biçim de battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır.

Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız tercihiniz yönünde beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem ambalajlama yapılır.

Derince evden eve nakliyat bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı ile ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımız veya nakliye talep

Derince evden eve ucuz Nakliyat
Derince evden eve ucuz Nakliyat

Derince Ucuz Evden Eve Nakliyat

Derince Tavsiyeli Nakliyat Firması

Derince Evden Eve Nakliyat olarak  27 yılı aşkın süredir hizmet veren güvenilir bir firmayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Kocaeli’un bir çok noktasında il bazında hizmet verdiğimiz gibi tüm Türkiye’de de profesyonel nakliye hizmetini uygun fiyatlarla müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Derince Ucuz Evden Eve Nakliyat çözümleri için bizi tercih etmeden önce web sitemizin referanslarımız ve galeri bölümünü inceleyebilirsiniz. Teslim ettiğimiz başarılı işlerden kareler görebilir zamanla referanslar kısmındaki mutlu müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz. Evden eve nakliyat veren çoğu firma ne yazık ki iş disiplininden ve müşteri memnuniyetinden uzak tutumlar sergileyerek nakliye firmalarına karşı olan güveni yok etmekteler. Bizler daima müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmeti prensip edinmiş bir firma olduğumuzdan yürüttüğümüz faaliyetleri bu iki ana unsur üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Dolayısı ile sektöre yön veren ve takdir edilerek diğer firmalar tarafından örnek alınan bir oluşumuz. Derince Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Derince Nakliyat Firması

Bizler Derince Evden Eve Nakliyat olarak 10 yıldan fazla bir süredir Derince Nakliyat  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bir firma ne kadar tecrübeliyse işinde o kadar iyidir demektir. Biz tecrübemizi geçmiş yıllarda birlikte çalıştığımız gelecekte de birlikte çalışmayı umut ettiğimiz mutlu müşterilerimize borçluyuz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve zamanın şartlarına göre sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımızla yıllardır sektörde hizmet veriyor ,bu alanda bayrağı elimizde tutuyoruz.

Kocaeli’un her bir köşesinde hizmet verdiğimiz gibi Derince Evden Eve Nakliyat yaşayan değerli halkımıza da profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Derince evden eve nakliyat çözümleri için yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gururluyuz. Müşteri memnuniyeti ve profesyonel iş disiplini çerçevesi içinde ofis nakliyatı, şehir içi nakliyat, sigortalı nakliyat vb. gibi hizmetler de vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı