BOSTANCI EVDEN EVE DEPOLAMA

BOSTANCI EVDEN EVE DEPOLAMA

Bostancı Evden Eve Depolama firması olarak, depolama piyasasında müşterilerimize güvenli ve Kaliteli sigortalı kurumsal bir depolama hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bostancı Ev Ofis Eşya Depolama Evden Eve Taşımacılık sektöründe çok uzun yıllar müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız üst seviyede eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli personeli, geniş depoları ve modern ekipmanları ile sizlere standartların üstünde bir hizmet alma olanağı sağlıyoruz.

BOSTANCI EV OFİS EŞYA DEPOLAMA

Bostancı Eşya Depolama ulaştığınızda eşyanızın miktarı ve hacmine göre sizlere özel ekspertiz hizmeti vermektedir. Expertimiz öncelikle bulunduğunuz konuma gelir ve ardından eşyalarınızı inceler yaparak en uygun depoyu eşyalarınız için not ederek siz değerli müşterilerimizin belirlemiş olduğunuz tarh ve saat içinde ekibimiz adresinizde olarak eşyalarınızı profesyonel bir şekilde kaliteli ambalajlama malzemelerimizle eşyalarınızı muhafaza ederek depolarımıza taşınmasını sağlamaktayız

Bostancı Eşya Depolama- Özensoy Nakliyat

Eşyalarınızı Özensoy Evden Eve Taşımacılık Şirketimizin depolarımıza alırken, öncelikle taşınma sırasında gelebilecek zararlara karşı eşyalarınızı sigortalı taşımasını sağlamaktayız korumak için özel ambalaj malzemelerimizle çok büyük bir itinayla ambalaj yaparız. Sonrasında eşyalarınız taşıma personelimiz tarafından size tahsis edilen depo bölümüne taşınır.

Evden Eve Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınız taşıma işlemi boyunca personellerimiz tarafından hiçbir hasar görmeden titiz bir şekilde eşyalarınız depolarımıza ulaştırılır. Eşyalarımız depolarımızda sizlerin belirlemiş olduğu tarihe kadar güvenle muhafaza edilir. Depolarımız, depolama hizmeti için tamamen uygun şartlardadır. Depolarımız eşya depolama alanı için bir hayli geniş, ferah ve temizdir. Eşyalarınıza depolama esnasında hiçbir biçimde hasar gelmez. Eşyalarınız 7 gün 24 saat boyunca CCTV kamera sistemimiz tarafından izlenebilmektedir. Eşyalarınız depolarımızda paketlenmiş bir biçimde sizlerin belirlemiş olduğu tarihe kadar güvenle saklanır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Call Now ButtonHemen Ara Müşteri Destek Hattı